Pazartesi, Ekim 4

Have a Date? Wanna Date?Bu aralar bu ilişki konularına takılmış durumdayım. Yani takılacak birini buldunuz. Baktınız bundan sevgili olur size. Ama acaba kartları nasıl oynamak gerekir ki onu bir ilişkiye çevirebilmeli. Yani demek istediğim kız yada erkek için farketmiyor söylediklerim. Takılmak yani öpüşmek, koklaşmak, yatağa atmaktan öte sağlıklı bir ilişkiye adım atabilmek için sevgili adayını nasıl avucumuzun içine almamız gerekir. Belli başlı yazılı olmayan ama heryerde yazan kurallar var. Kadın kısmısı için de erkek kısmısı için de. Ama bunlar gerçekten yeterli mi yoksa daha başka durumları da değerlendirmek gerekir mi? Ne de olsa onların büyük bir çoğunluğu herkes biliyor. Tamam anladık ki burası oyun alanı. Ve yapmamız gereken bazı şeyler var… Ozaman öncelikle kendimde bazı şeyleri denemeye karar verdim. Hatta bu aşamada kendime bir ortak bulursam super olur diye düşünüyorum. Ozaman biraz çevremdekileri düşüneyim…

Şimdi kendimle ilgili düşünmem gereken bir kaç şeye bakalım. İnsanların beni nasıl gördüklerini düşünüyorum, beni nasıl görmelerini isterdim, hangi karakteristik özelliklerimi değiştirmek isterdim ve son olarak sahip olmak istediğim özellkler nelerdir?

İnsanların beni rahat, çekingen olmayan biri olarak gördüklerini düşünmüşümdür hep. Aslında böyle görülmekten ötürü bir sıkıntım yok ama beraber olduğum insanların bu tavırlarımı görüp beni hafife almalarını istemiyorum açıkçası. Çünkü hafiflikten kasıtları farklı noktalara dönüş yapıyor sanki ve ben aslında okadar da rahat olmadığımı ve bunu anlatabilmek için daha da tutucu tavırlar içine girmek durumunda kaldığımı düşünüyorum ve öyle de yapıyorum ve bazen bu onlara aşırı soğuk olmama sebep oluyor. Çok fazla düşünüyorum sanırım bir çok konu üzerinde. Yani sosyal olarak düşünürsek insanların neler düşündüğünü çok düşünüyorum. Hani bunu sadece ne derler acaba diye yapmıyorum. Hani kibarlık olsun insanları kırmıyayım diye de yapıyorum yani. Bunun doğrultusunda da sanırım daha az kafaya takmak isterdim insanları.

Tamam bunlar benim kısa da olsa cevaplarımdı. Eğer kendime bir çalışma arkadaşı bulursam onun da çalışmalarını benimkilerle beraber yayınlamayı düşünüyorum. Ama şimdilik sadece ben ve sen varız. O yuzden sende bana eşlik etmeye ne dersin? Hem belki yorumlar kısmında cevaplarını benimle paylaşırsın? Çok eğlenceli olurdu!!

Şimdi ikinci adımımız, bunları yok etmeniz :D Sadece burada sizing adınız olmadan kalabilirler tabi :D Ama yazılı olarak bunları saklamayalım. Ne demişler söz uçar yazı kalır :D

Bir sonraki görevimiz ise gün içinde 5 kişiyle konuşmak. Bunu tamamlayana kadar geçen her bir gün beklemeye söz veriyoruz tabi ki. Soruyla konuşmaya başlayın yada espriyle yada arada bunları kullanın ama yeter ki bir muhabbet açın. İyi haber illa bir karşılık beklemeyeceğiz bu muhabbetten. Cevap vermeseler de bunu sayıcağız =) Hadi bakalım herkes görevinin başına!! =))
Bu da ilişkilerde kadının gücüne örnek olsa gerek :P

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder