Çarşamba, Temmuz 22

amaçsız ilk yazım =)

Nekadar sinir.. Nezaman birşeyler yazmak istesem birtürlü yazmaya başlayamıyorum.. Saçma sapan şeyler yazmaktan çekiniyorum, kötü şeyler yani yaratıcılıktan uzak, sanki öyle yazmam gerekirmiş gibi ve biliyorum ki bu korkaklığım beni feci şekilde etkiliyor. Sanki böyle kafamda ortaya çıkmaya çalışan zilyon tane şey var ama ben birtürlü geçiş haklarını vermiyorum onlara.. Ay ya kötü olursa ya saçma olursa falan.. Herzaman mantıklı ve güzel şeyler çıkarmak zorunda değilim ortaya halbuki.. Bir de merak ediyorum bu saçma düşünceler nerden bulaştı aklıma.. Yani bir virüs gibiler ve cidden yayılıyorlar ve de etkililer şerefsizler!!! Halbuki kendimi alıştırmam lazım hatta ve hatta saçma sapan şeyler yazmadıkça yazmayacağım =) Değişik bir karar oldu valla belki işe de yarar tamam peki kendimden bahsederek başlıyorum. Yani şuaralar neler yaoıyorum neler var bu karmaşık kafamda.. Şuanda Adele'den Chasing Pavement çalıyor. Güzel şarkı..

Evet gelelim fasulyenin faydalarına =)) Şuaralar cidden hiçbirşey yapmıyorum. Stajlarımı da bitirdim evde oturmaktayım ve tatili beklemekteyim. Ama beynim tabi ki herzaman ki gibi rahat durmuyor. Sürekli düşünüyorum. İlerde ne yapmak istediğim hakkında düşünüyorum, film çekmemiz için senaryo düşünüyorum. Yarışmaya katılabilirsek gerçekten çok eğlenceli olacak. Bunun dışında sürekli kış için de planlar yapıyorum. İşte nedir Almanca kursuna devam edilecek, fotoğraf kursuna gidilcek, dansa ve spora gidilecek. Yine kendimi ateşlere atıcam anlaşılan. Yani bukadar çok şeyi yapmaya kalktığımda kafamı kaşıycak vaktimin kalmadığını biliyorum ama yinede elimde değil böylesi hoşuma gidiyor. Ayrıca Oracle kursum unutulmamalı sınava falan giricem .Sanki databaseci olmaya karar vermişim gibi kendimi ona da soktum hadi hayırlısı.. Zaten son senem birde yandal derken iyice kasıcak biliyorum. Ha unutmadan evdeki dikiş makinasını kullanmaya da çok kararlıyım o da çok ilgimi çekiyor. Elbise yapıcam ben bakarsınız dükkan açarım ahaha ne deli bi kızım ben yaa :D

Yalnız yazım iyice laubali olmaya ve yazım kurallarından uzaklaşmaya başladı. Sanırım az önce kendime koyduğum kurala uyuyorum :D Evet ya nekadar da zevkliymiş böylesi tamam bundan sonra böyle ben verdim kararımıı saçma sapan da olsa sürekli yazıcam isteyen okur isteyen okumaz. Zaten bu yazımı kesinlikle kendime yazdım yani bunu okuyan hiçbirşey çıkaramaz.. Anca google'da falan benimle ilgili birşeyler araştırıp bulmak isteyen insanlara yardımcı olur okadar sanırım hehe=)) Nese şimdilik bukadar yeter :D Optumm!!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder